Jak domowy relaks, to tylko w fotelu z książką lub na kanapie przy ulubionym serialu. Najlepiej, jeśli nic nam tego relaksu nie zakłóci. Meble tapicerowane mają to do siebie, że wchłaniają brud, kurz i nieprzyjemne zapachy. Czasem powoduje to dyskomfort, gdy korzystamy z nich przez dłuższy czas. Oczywiście nikt z nas nie poświęci chwili przyjemnego odpoczynku na czasochłonne pranie tapicerki. I tutaj rozwiązanie jak szybko odświeżyć kanapy i fotele podsuwa nam marka Tefal.

Spis treści

  Para w ruch: odświeżanie kanap i foteli

  Gorąca para doskonale radzi sobie z mikroorganizmami, gromadzącym się kurzem i brzydkimi zapachami. Generator pary Tefal pozwala odświeżać kanapy i fotele za pomocą pary, likwidując nieprzyjemne zapachy i 99,9% bakterii. Bez problemu eliminuje też roztocza z odświeżonej tapicerki.

  Para buch: eliminacja roztoczy z kanapy

  Gorąca para w generatorze Tefal uzyskuje temperaturę sięgającą 230° C. Dodatkowo wyrzucana jest ona z żelazka pod dużym ciśnieniem, od 5,5 do 8 barów, w ilości od 100 do 650 g/min. Te parametry świadczą o skuteczności, jaką daje gorąca para. Pozwala usuwać bakterie i eliminować roztocza z kanap i foteli, które na meblach wypoczynkowych gromadzą się wyjątkowo licznie. Co istotne, żelazko z generatorem wysyła parę w głąb czyszczonych tkanin. Nie jest przy tym konieczny bezpośredni kontakt stopy żelazka z czyszczoną powierzchnią. Dzięki temu tkaniny się nie niszczą i nie nabłyszczają a my możemy cieszyć się z odświeżonej tapicerki.

  Kanapy i fotele jak nowe, czyli odświeżanie tapicerki

  Generatory pary Tefal pozwalają intuicyjnie i sprawnie dystrybuować parę na dowolne powierzchnie, pionowo lub poziomo. Odświeżanie tapicerki staje się łatwe, szybkie i bez konieczności zamaczania czy szorowania. Kilka uderzeń pary wystarczy, by usunąć zanieczyszczenia i brzydkie zapachy. Na koniec możemy odkurzyć odnowioną powierzchnię, choć i bez tego włókna takich tkanin, jak welur, wyraźnie się podniosą i mebel będzie wyglądał, jak nowy. I gotowe tapicerka odświeżona! Znów możemy cieszyć się świeżym, estetycznym wyglądem naszych odświeżonych kanap i foteli.

  Pranie na sucho to metoda, która spodoba się zwłaszcza właścicielom zwierzaków, które lubią wylegiwać się w fotelach lub na kanapie. Na koniec odkurzania i po ręcznym zapraniu plam, można użyć pary z generatora. W ten sposób zadbamy nie tylko o wygląd, ale i odświeżenie tapicerki. Dzięki użyciu gorącej pary mamy pewność, że pozbędziemy się alergenów i bakterii, które nasi milusińscy często po sobie zostawiają. Zapomnij o częstym szorowaniu i suszeniu mebli wypoczynkowych przez długie godziny. Zaoszczędź na firmach oferujących oczyszczanie tapicerki. Generator pary Tefal pozwoli Ci osiągnąć najlepsze efekty odświeżenia kanap i foteli, oszczędzając Twój czas, energię i pieniądze.

  Tagi:

  Czy ten artykuł był pomocny?