Deska do przeglądu do generatora pary ma ogromny wpływ na komfort obsługi. Nie chodzi o wysokość i stabilną konstrukcję, lecz także obejmuje zakresy wielkości blatu do wielkości generatora pary. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na jego odporność na działanie pary.

Spis treści

  Deska do prasowania do generatora pary musi być przede wszystkim stabilna, odpowiednio duża, ale także wykonana z materiału odpornego na negatywne działanie pary.

  Deska do prasowania do generatora pary - co wziąć pod uwagę?

  Deska do prasowania do generatora pary w bardzo dużej mierze warunkuje komfort korzystania z tego typu urządzenia. Producenci żelazek i generatorów pary, aby zwolnić swoich klientów z dopasowanymi deskami do sprzętu, zaproponowali połączenia obu w jednym sprzęcie, jakim jest. IXEO od Tefal do jedno z takich kompleksowych rozwiązań, które znacznie ułatwiają prasowanie. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup samego generatora pary, dobro do niego będzie konieczne, musisz koniecznie uwzględnić:

  • Parametry blatu – deska do prasowania do generatora pary musi być przede wszystkim odporna na jej negatywne działanie. Dobrym wyborem w tym przypadku nie będzie np. płyta wiórowa, która może wypaczyć się pod wpływem wilgoci. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest blat np. z siatki metalowej. Nowością są blaty z aluminium z możliwością montażu w nich systemów odprowadzania pary czy wody na zewnątrz. Oczywiście zawsze można także rozważyć zakup pokrowca, który będzie stanowił dodatkową ochronę blatu przed działaniem pary.
  • Wielkość blatu - zawsze przed zakupem deski należy upewnić się, czy generator pary się na niej zmieści. Cała konstrukcja musi być stabilna, inaczej przy każdym ruchu pojawiać się będzie, że generator spadnie z blatu i się po prostu zniszczy. Chodzi także o sam komfort obsługi i podziału przestrzeni pozwalającej na dostęp do swobodnych ruchów po materiale.
  • Wysokość desek do przeglądania pod generatorem pary - szczególnie ważne na jej uwagę osoby bardzo wysokie. Powinny one poszukać blatu ustawionego na konstrukcji, który nie będzie wymuszał niezdrowego dla kręgosłupa pochylenia sylwetki.

  Rodzaje desek do prasowania - która pasuje do generatora pary?

  Do generatora pary można dobrać obie elektryczną, jak i zwykłą deskę do prasowania. Ta ostatnia skład się z blatu i stelaża, wówczas podłączona elektryczna wyposażona jest dodatkowo w gniazdko elektryczne i przedłużacz. Żelazko podczas konfiguracji podłączonej się do gniazdka deski, a nie do sieci. Dzięki temu podczas korzystania z całej długości kabla, co ma znaczenie szczególnie w przypadku użycia kilku modeli. Dzięki specjalnej antenie, na której można zawiesić kabel, nie plącze się i nie przeszkadza w samym prasowaniu.

  Zobacz także: Deska do prasowania z rękawnikiem – jak używać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

  Co jeszcze wziąć pod uwagę przy wyborze deski pod generator pary?

  Generator pary i deska do korzystania z zestawu kompletnego, który zapewnia wygodne i łatwe prasowanie. Aby tak się stać, sama deska musi być stabilna. Zarówno blat, jak i stelaż wymagają być idealnie wyprofilowane, absolutnie nie można się chwiać, bo to będzie miało negatywny wpływ na funkcjonalność całego zestawu. Sam stelaż powinien być nie tylko stabilny, lecz także lekki, aby przenieść się na deski nie stanowi żadnego problemu. Ważne też, aby mieć na możliwości dostosowania wysokości blatu.

  Warto zwrócić uwagę na te tablice do generatorów pary, które są przeznaczone do użycia pod żelazko, stanowi zabezpieczenie sprzętu podczas obsługi. Można na nią swobodnie odkładać rozgrzane żelazko bez ryzyka przypalenia blatu. Taka dodatkowa półka może być wysuwana lub na stałe przymocowana do blatu deski. Rękawnik to także ciekawe akcesoria. Kształtem przypomina on blat deski do analizy, ale jest zdecydowanie mniejszy. To idealne rozwiązanie do rękawic i drobnych elementów odzieży. Wybierz model do porównania, warto kupić model z tymi akcesoriami. Na co dzień potrafią one znacznie ułatwić pracę.

  IXEO - deska do obsługi z generatorem pary

  Generator pary z deską do obsługi jako zestaw zawiera stację parową. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które obejmuje podział na komfort codziennego przygotowania. Zaletą IXEO od Tefala jest funkcja funkcji tablic do obsługi i ergonomicznego żelazka parowego bazującego na technologii generatorów pary w całości, która czyni ze stacji parowej urządzenie wielofunkcyjne. Smart Board to deska, którą można zastosować w pionie, poziom i pod kątem 30 stopni. Dzięki temu można bez problemu wyprasować każdy typ odzieży i materiału składającego się z jego wielkości. Prasowanie pościeli czy firan przestaje być tak wielkim wyzwaniem. Generator pary z technologią Wysokie ciśnienie, zestawienie pary o mocy 90 g / min z wykorzystaniem rozszerzenia obciążenia do 200 g / min. Skład pary mogą wynieść aż 5,8 bara. Technologia zastosowana w IXEO dostępne usługi prasowania nawet najbardziej pogniecionych i grubych materiałów. Dodatkowo, zastosowane w tej stacji parowej rozwiązania Smart Protect powoduje, że urządzenie automatycznie rozpoznaje typ materiału i dostosowuje do niego temperaturę pracy, chroniąc tkaniny przed zniszczeniem zastosowanym zbyt wysoką temperaturą aplikacji. Zestaw desek do generatora pary do równej nie jedynej zaleta IXEO. Dzięki przenośnemu zbiornikowi wody ze stopami prasującymi można używać usług w każdym miejscu mieszkania. Można więc odświeżyć ubranie przygotować do założenia, usunąć zagniecenia na firanach lub skorzystać z gorącą parę, odświeżyć że urządzenie automatycznie rozpoznaje typ materiału i dostosowuje do niego temperatura pracy, chroniąc tkaniny przed zniszczeniem zależnym zbyt wysoką temperaturą użytkowania. Zestaw desek do generatora pary do równej nie jedynej zaleta IXEO. Dzięki przenośnemu zbiornikowi wody ze stopami prasującymi można używać usług w każdym miejscu mieszkania. Można więc odświeżyć ubranie przygotować do założenia, usunąć zagniecenia na firanach lub skorzystać z gorącą parę, odświeżyć że urządzenie automatycznie rozpoznaje typ materiału i dostosowuje do niego temperatura pracy, chroniąc tkaniny przed zniszczeniem zależnym zbyt wysoką temperaturą użytkowania. Zestaw desek do generatora pary do równej nie jedynej zaleta IXEO. Dzięki przenośnemu zbiornikowi wody ze stopami prasującymi można używać usług w każdym miejscu mieszkania. Można więc odświeżyć ubranie przygotować do założenia, usunąć zagniecenia na firanach lub skorzystać z gorącą parę, odświeżyć tapicerkę kanapy lub fotela. Wysokie ciśnienie pary w IXEO sprawia, że ​​prasowanie tym urządzeniem działa działa bakteriobójczo. Deska obejmująca komfort codziennej pracy, następnie mobilna stopa prasująca, dostępne funkcje z mocą pary wszystkich wszędzie.

  Tagi:

  Czy ten artykuł był pomocny?

  6