Tefal IXEO to nowoczesna stacja parowa, która zmienia obliczoną obsługę. Dzięki niej ta obciążająca dla wielu domowa działalność staje się przyjemnością. Kluczowa dla efektywności tego rozwiązania jest przede wszystkim niezwykle skuteczna konstrukcja generatora o wysokiej sile wyrzutu pary oraz idealnie dopasowana deska do działania.

Spis treści

  Tefal IXEO to stacja parowa, która odpowiada na najczęściej spotykane problemy z prasowaniem. Zastosowane rozwiązania ułatwiają właściwe ułożenie materiału na desce, przyspieszają prasowanie grubszych tkanin, a także umożliwiają odświeżenie odzieży z pomocą specjalnego modułu ręcznego. 

  Problemy z prasowaniem a Tefal IXEO

  IXEO to stacja parowa opracowana przez zespół ekspertów i specjalistów firmy Tefal, którzy zaprojektowali urządzenie z funkcją dzielenia się prasowaniem łatwiejszym i przyjemniejszym niż w przypadku Tefal IXEO to rozwiązanie, które łączy funkcje tablic do obsługi i ergonomicznego żelazka parowegobazującego na technologii generatora pary. Dzięki desce, która może być użyta pod każdym kątem, problem przestaje być prasowany i odświeżany na wierzchu, a także pościeli, firan oraz inne materiały o powierzchniach. Z kolei generator pary o dużej sile jest wyrzucany za pomocą prostych pras nawet najbardziej pogniecionych i grubych tkanin. Przenośny zbiornik na wodę obok czyni z IXEO także urządzenie mobilne, z możliwością wyboru dostępnych urządzeń w każdym miejscu w domu, np. usuń zagniecenia na już powieszonych firankach.

  Deska do przeglądu w Tefal IXEO

  Zarówno IXEO Power, jak i IXEO QT1020 obejmują deskę do działania i trzy różne kąty nachylenia. 3-pozycyjna deska Smart Board wykorzystuje prasowanie w pionie, w poziomie i pod kątem 30 stopni. Dzięki temu rozwiązano problem, który można łatwo i wygodnie zadbać o perfekcyjne prasowanie każdego typu ubrania i materiału. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć ubranie wierzchnie, idealnie wyprasować męską koszulę, wyprasować (a wtedy odkazić) dziecięcą pościel lub przygotować zasłony do powiedzenia przy oknie, możesz to zrobić szybko i bez większego problemu. Wybierz, dopasuj ustawienia deski do ubrania lub tkaniny, które chcesz wyprasować, i uzupełnić do pracy. Ułożenie materiału na wybraną regulację desce jest znacznie prostsze, co następuje po dołączeniu również do procesu obsługi. 

  IXEO z generatorem pary

  Stacja parowa Tefal IXEO do rozwiązania, którego centrum stanowi nowoczesny generator parybezproblemowo radzący sobie nawet z bardzo grubymi, sztywnymi i pozaginanymi włóknami. Niezależne od tego, czy do obsługi masz grube zasłony, sztywną pościel czy płaszcz, urządzenie do nich z nimi poradzi. Technologia High Pressure obliczona silnie wyrzutu pary o ciśnieniu nawet 5,8 bara, a także stała wyrzut pary na poziomie 90 g / min. Ponadto można korzystać z potężnego wyrzutu pary o mocy na poziomie 200 g / min. To wszystko obejmuje perfekcyjne efekty działania. Sama głowica prasująca jest lżejsza od tradycyjnego żelazka prawie o połowę, więc praca z nią nie wymaga intensywnego wysiłku fizycznego. Łatwe relacje z przyjaciółmi również idealnie gładka stopa oraz precyzyjnie wyprofilowana końcówka, która bez problemu może być dostępna do okolic guzików, kursów, haftów.

  Warto zwrócić uwagę na jedną z używanych usług IXEO Power i IXEO QT1020, czyli Smart Protect. Dzięki temu rozwiązano żelazko automatycznie dostosowuje swoją temperaturę do ustawień typu tkaniny. Samo ją rozpoznaje i ustawia parametry odpowiednie dla potrzeb materiału, co eliminuje uszkodzenia zniszczenia delikatnych tkanin, a następnie używasz odpowiedniej temperatury wysokiej dla tkanin trudnych do rozprasowania. 

  Przenośne prasowanie i odświeżanie z IXEO

  Tefal projektujący IXEO, pomyślał także o tych wszystkich sytuacjach, kiedy żelazko potrzebne jest do drobnych poprawek, odświeżenia ubrań, usunięcia drobnych zagnieceń. Przenośny zbiornik na wodę czyni stopę prasującą w IXEO urządzenie mobilne, które można użyć w bardzo różnych miejscach w domu lub mieszkaniu. Przydaje się, że nie tylko do zawieszonych firan lub usług drobnych zagnieceń z garnituru przygotowanego do założenia. IXEO można używać także jako parownicę, która pozwala odświeżyć wiszące w oknie zasłony, a także tapicerkę kanapy lub fotela. 

  Nie tylko prasowanie - poznaj odkażającą moc IXEO

  Prasowanie z IXEO do nie tylko usuwania zagnieceń i nadawania ubraniom idealnego opakowania. To także eliminuje dwie z powierzchni tkanin, jak i głębszych ich warstwy o różnych rozmiarach. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że pranie nie usuwa wszystkich mikroorganizmów, które każdego dnia „zbieramy” na ubraniach. Produkty nieefektywne w tym zakresie są pranie w podłogach poniżej 60 stopni, a więc takie, które rekomendują się dostępne dla wszystkich delikatniejszych tkanin. Oczywiście woda i detergenty usuwają plamy i używająwidoczne gołym okiem, częścią część mikroorganizmów nadal pozostają na tkaninie. IXEO jednak i tutaj może służyć pomocą. Badania Instytutu Higieny udowadniają działanie, że działanie gorącą parą może mieć działanie bakteriobójcze. Warunek jest jeden: musi to być para o działanie ciśnieniowe i moc wyrzutu. Właściwości odkażających, które nie są dostępne dla osób z parą podręczników, a następnie dla tych o ciśnieniu do 5,8 bara i stałej mocy 90 g / min. Warto więc pamiętać, że prasowanie gorącą parą to nie tylko szybki sposób na pozbycie się nieestetycznych zagnieceń z ubrań, lecz także ich odkażanie. W tym zakresie IXEO można używać także do odkażania kanapy, pluszowych zabawek, zasłon - czyli wszystkich tych tkanin i połączeń, w których zbierają się używane zastosowania powietrza. To kolejny sposób na usunięcie z domowych przestrzeni różnych rodzajów bakterii, drobnoustrojów, roztoczy oraz innych mikroorganizmów.

  Tagi:

  Czy ten artykuł był pomocny?